Niech żyje bal!

Tak się bawi, tak się bawi III A, B, C

26 czerwca 2012 r. uczniowie klas trzecich uczestniczyli w komersie. Impreza rozpoczęła się uroczystym polonezem, nagrodzonym gromkimi oklaskami przez rodziców i nauczycieli.

Po inauguracyjnym tańcu pani dyrektor Maria Czerwińska uroczyście ogłosiła rozpoczęcie komersu rocznika 2009-2012 nawiązując do hasła z dekoracji “Koko koko komers spoko”. Następnie młodzież wkroczyła na parkiet, gdzie bawiła się świetnie przez kilka godzin. Nieustanne tańce przerywano tylko na posiłek, zorganizowany przez niezastąpionych rodziców.

Gimnazjaliści podziękowali także wychowawcom: Ilonie Sadowkiej, Monice Sośnie, Grzegorzowi Swobodzie i Radosławowi Niklewiczowi.

Mamy nadzieję, że huczna zabawa na długo utkwi w pamięci uczniów, kończących edukację w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Nędzy.

Wychowawcy klas trzecich gimnazjum