Występy uczniów na Dniu Chorych

Grzych i sztrafa

Uczniowie naszej Szkoły Podstawowej włączyli się w Parafialny Dzień Chorych, zorganizowany 23.06.2012 r. przez Caritas Parafialną w Nędzy.

Uczennice: Achtelik Wiktoria, Bartuzelska Karolina, Czogalla Wiktoria, Król Dominika, Pielczyk Natalia, Widera Danika, Kowoll Nicole i uczeń Marcol Piotr, ubogacili inscenizacją po śląsku „Grzych i sztrafa” spotkanie przy stole w Domu Parafialnym osobom chorym i w podeszłym wieku. Z minikoncertem na akordeon wystąpiła Julia Marcol a Emilia Kałus i Justyna Kawecka w duecie oraz Martyna i Nadia Wiesner, również w duecie, zaśpiewały kilka piosenek. Występ dzieci przygotowała mgr Małgorzata Kozielska.

Swoim występem dzieci sprawiły zebranym miłą niespodziankę a występ dał wiele radości, czego dowodem była rzęsiste oklaski i uśmiech na twarzy słuchaczy.

Opracowała Małgorzata Kozielska