Wieści sportowe

Szczypiornistki i szczypiorniści w Nędzy!

W ramach zajęć Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw w Nędzy utworzona jest grupa, głównie rocznika 2000 (V kl. szkoły podstawowej), która regularnie uczestniczy w zajęciach z piłki ręcznej.

Największą ilość stanowią dziewczyny z V klasy szkoły podstawowej. 2 razy w tygodniu regularnie ćwiczą a raz w tygodniu odbywają się sparingowe mecze na chłopców ZSG Nędza. Uczniowie bardzo chętnie biorą udział w zajęciach a  mecze sparingowe, jak to często w piłce ręcznej bywa, odznaczają się ostrą zaciętością i rywalizacją. W przyszłości planowane jest utworzenie klasy sportowej z rocznika 2000 o profilu piłka ręczna dziewczyny oraz piłka nożna chłopcy.

Nasze szczypiornistki to: Olga Brianis, Karolina Fornal, Julia Przybyła, Anna Sierotka, Dominika Sowa, Patrycja Sowa, Agnieszka Badura, Wiktoria Konkol, Małgorzata Kużmicz, Paulina Popow.

Opiekun Sylwester Bobrzik.