BEZPIECZNE WAKACJE! SPOTKANIE KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH Z FUNKCJONARIUSZEM POLICJI

17 czerwca odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji mające na celu przypomnienie najmłodszym uczniom zasad bezpiecznych zachowań podczas nadchodzących wakacji.

W trakcie pogadanki funkcjonariusz prowadzący spotkanie uświadamiał uczniów klas pierwszych i drugich jak ważna jest prawidłowa i odpowiedzialna postawa ich samych w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych. Przypomniał podstawowe zasady bezpiecznych zachowań w czasie letniego wypoczynku m.in. w domu, nad wodą, w lesie.

Funkcjonariusz uwrażliwił uczniów na zagrożenia, jakie czyhają w sieci. Zwrócił też uwagę na wzmożoną czujność w stosunku do osób nieznajomych.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej