Szczęśliwej drogi - już czas!

Ani się obejrzeliśmy, a tu już nadszedł czas pożegnań. We wtorek, 18. czerwca, nadeszło pierwsze z nich. A było to spotkanie wyjątkowe. Po raz pierwszy mury naszej szkoły opuszczają aż dwa roczniki uczniów - pierwszy od lat rocznik klas ósmych szkoły podstawowej i ostatni rocznik gimnazjum.

W trakcie uroczystej akademii z udziałem rodziców nasi absolwenci pożegnali się z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami uczącymi. Podziękowali również swoim rodzicom, każdy swoimi własnymi z serca płynącymi słowami. Powspomnali przeżyte wspólnie w murach naszej szkoły chwile.

Ale poza pożegnaniami i wspomnieniami był też czas na podziękowania. A było za co dziękować. Za stuprocentową frekwencję, za wyjątkowe wyniki w nauce, za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, za pracę na rzecz sklepiku szkolnego, za nagłośnienie, za wyjątkowe postawy uczniowskie....

Dziękujemy Wam drodzy Absolwenci!!!

I życzymy Wam byście karty swojego życia zapisywali ciekawymi historiami, sukcesami i osiągniętymi celami. Kierujcie się w życiu wyłącznie tymi zasadami, które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz zdobywać szacunek i uznanie innych.

POWODZENIA KOCHANI!