Podsumowanie konkursu plastycznego „Moja Mała Ojczyzna”

11 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Górkach Śląskich odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „Moja Mała Ojczyzna – Gmina Nędza”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III. Głównym jego celem było kształtowanie tożsamości regionalnej i ocalenie od zapomnienia charakterystycznych miejsc naszej gminy.

Zebrani goście mogli obejrzeć część artystyczną poświęconą naszej Ojczyźnie oraz wystawę prac konkursowych. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor Jolanty Kupczyk.
Wśród laureatów konkursu znalazło się aż 6 uczennic naszej szkoły.

I miejsce zajęła Maja Walochnik z klasy II a i Julia Jurkowska z klasy II b.

Na drugim miejscu uplasowały się Julia Żurek z klasy II b i Amelia Marondel z klasy II a.

Wyróżnienie powędrowało do Justyny Kocoń i Natalii Tworuszki z klasy I a.

Prace konkursowe zostały wykonane pod opieką pań: Sylwii Linek, Ewy Skatuły i Anny Neuhof.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

E. Skatuła