Zając wiosenny i laureaci SP w Nędzy!

10 maja w MDK w Raciborzu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie „Zając wiosenny”. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli aż trzy nagrody.

II miejsce zajęła Martyna Adamczyk z klasy II a pod opieką pani Sylwii Linek. Wyróżnienie powędrowało do Natalii Komor z klasy II b pod opieką pani Ewy Skatuły, kolejne wyróżnienie otrzymała Julia |Żurek z klasy II b, która przygotowała pracę w świetlicy pod opieką pani Edyty Pali. Na konkurs wpłynęło 177 prac z różnych placówek z całej Polski. Przestrzenne cuda można podziwiać na pokonkursowej wystawie Młodzieżowego Domu Kultury. Nasi laureaci otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Wicestarosty Powiatu Raciborskiego Marka Kurpisa. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych inspiracji.

Sylwia Linek