Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu na kartkę świąteczną

Uczniowie klasy IIa zajęli I miejsce w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę świąteczną w kategorii przedszkola i klasy I-III, a to za sprawą Agata Achtelik, która została laureatką ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Uniwersytet Dzieci z okazji Świąt Wielkanocnych na platformie Scenariuszy lekcji.

Najważniejsze kryteria, którymi kierowało się jury w wyborze kartek to: estetyka pracy, oryginalny pomysł, ciekawa kompozycja, a także nakład pracy. Nasza uczennica wykazała się doskonałym zmysłem artystycznym i z ponad 100 prac nadesłanych z całej Polski kartka Agatki została oceniona najwyżej i tym samym zapewniła I miejsce klasie IIa. Zwycięska klasa otrzymała zestaw książek, dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy!

Sylwia Linek

Zobacz relację: