Klasy VI w kinie

W grudniu wraz z naszymi rodzicami i wychowawcami przygotowaliśmy ozdoby świąteczne na kiermasz. Za zarobione w ten sposób pieniądze 30 stycznia pojechaliśmy do kina w Rybniku na film „Chłopiec z burzy”.

Naszymi opiekunkami były p. Mirosława Kuśka, p. Mirosława Teresiak, p. Maria Kobryń, p. Iwona Tomiczek i p. Izabela Pielczyk.

Film opowiadał o przyjaźni człowieka ze zwierzęciem, poruszał ważne treści dotyczące ochrony środowiska naturalnego i pokazywał piękno dzikiej przyrody. Nie zabrakło w nim elementów humorystycznych, ale dla większości z nas film był bardzo wzruszający i na długo zostanie w naszej pamięci.

Wycieczkę uważamy za bardzo udaną – dobry seans filmowy, smaczny popcorn, życzliwa atmosfera i słoneczna pogoda w środku zimy sprawiły, że na chwilę oderwaliśmy się od spraw szkolnych. Teraz już tylko czekamy na ferie.

Uczniowie klas VI