turniej piłkarzyków stołowych

W piątek 23 listopada 2018 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Nędzy odbył się turniej piłkarzyków stołowych. W zawodach uczestniczyły dzieci oraz rodzice naszej szkoły. Do rywalizacji zgłosiło się 38 drużyn.

Najlepsza okazała się drużyna w składzie: Emila Płotek i Dawid Gomółka, drugie miejsce zdobyli: Ignacy i Mieczysław Kot na trzecim miejscu uplasowali się: Eryk Piela i Pascal Płotek a czwarte miejsce zdobyli: Krzysztof Materzok i Dawid Treder. Nagrody dla uczestników turnieju ufundowała Rada Rodziców. Pomocy przy organizacji zawodów udzielili nam: Pani Dyrektor Anna Jegerska-Michalska oraz Pani Dyrektor Joanna Kazubska, Przewodniczący Rady Gminy Nędza Gerard Przybyła, Agnieszka Stępkowska oraz pracownicy gminy Nędza.

A. Cichecki

Zobacz zdjęcia: