Angelika Szymik laureatką Ogólnopolskiego Konkursu "Jesienne duszki i leśne skrzaty"

21 listopada odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jesienne duszki i leśne skrzaty" organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. Laureatką tegorocznej edycji konkursu została Angelika Szymik- uczennica klasy II a, która zajęła II miejsce.

Konkurs adresowany był do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, a zadaniem uczestników było wykonanie pracy, której tematem przewodnim były "jesienne duszki i leśne skrzaty". Prace mogły być wykonane dowolną techniką, jednak warunkiem koniecznym było wykorzystanie "darów jesieni" oraz innych skarbów przyrodniczych. Przy ocenie prac jury wzięło pod uwagę technikę wykonania pracy, oryginalność kompozycji, zgodność tematyczną oraz pomysłowość autora. Praca Angeliki zdobyła najwyższe uznanie jury i nagrodzona została z pośród setek prac nadesłanych z całej Polski. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i dzielne reprezentowanie naszej szkoły, a laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sylwia Linek