"Śniadanie daje moc" - ogólnopolska akcja promująca zdrowie!

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! 8 listopada uczniowie klas I-II czynnie włączyli się w ogólnopolską akcję "Śniadanie daje moc".

Dzieciaki pod czujnym okiem swoich wychowawczyń przygotowały posiłek, zjadły wspólne śniadanie, miały okazję spróbowania nowych smaków, dowiedzenia się co lubią ich rówieśnicy i dlaczego właściwie śniadanie jest takie ważne. Samochód bez benzyny nie zabierze nas na wycieczkę, a uczeń bez śniadania nie będzie miał sił do zabawy i nauki. Jednemu i drugiemu potrzebne jest "paliwo". Program "Śniadanie daje moc" propaguje zdrowe nawyki żywieniowe w trosce o zdrowie wszystkich uczniów. Dlatego po raz kolejny nasi uczniowie aktywnie zaangażowali się w akcję promującą zdrowie. Było smacznie, kolorowo i wesoło. Z pewnością nie raz powtórzymy tą kulinarną przygodę!

wychowawczynie klas I-II