Jesienne inspiracje!

Złota polska jesień sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, zajęcia w terenie zawsze budzą zachwyt, a aura za oknem jest wyjątkowa i zachęca do spacerów- z tym większą przyjemnością uczniowie klas pierwszych i drugich w ostatni październikowy dzień uczestniczyli w zajęciach na terenie pięknego lasu, który sąsiaduje z naszą szkołą.

Rozmowy na temat zjawisk przyrodniczych i obserwacja zmian zachodzących jesienią były tematem zielonej lekcji. Spacer był również okazją do zmówienia modlitwy na grobie nieznanego żołnierza, który spoczywa na skraju lasu. Warto czas wolny spędzić na świeżym powietrzu, by nacieszyć się otaczającym nas pięknem przyrody. Korzystajmy więc jak najczęściej ze spacerów - wokoło mamy przecież tyle pięknych miejsc.

wychowawczynie klas I-II