Zwycięska szkoła i 3000 zł nagrody!

Wyróżnienie dla drużyny przygód klasy I w Ogólnopolskim Konkursie Programu ZDROWE NIETRUDNE!

Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Programu Zdrowe Nietrudne. Jury przyznało nagrody i wyróżniło 10 klas, które wezmą udział w warsztatach „Zaprogramuj się na zdrowe – nietrudne”, których współorganizatorem jest firma TwójRobot.pl.

Na liście wyróżnionych klas znalazła się nasza szkoła za sprawą klasy Ia, której uczniowie dzielnie realizowali zajęcia lekcyjne zgodnie ze scenariuszami lekcji:

• "Wspólny posiłek - dlaczego jest tak ważny?";
  • "Czy jogurt naturalny może być smaczny?";
  • "Jedzenie wszystkimi zmysłami- jak jeść oczami?"

Udokumentowali realizację zadań i zaprezentowali materiał konkursowy w postaci filmu. Tegoroczne zainteresowanie programem przerosło oczekiwania jury. Tym większa nasza radość z wyników konkursu dla szkół, w którym zostaliśmy nagrodzeni, jako jedna z dwu szkół, kwotą 3 tysięcy złotych za sprawą rodziców uczniów klas I i III, którzy w konkursie "Rodzina Przygód" zgłosili swój udział i zaprezentowali materiały konkursowe z zrealizowanych zadań. Na pierwszoklasistów czeka masa zabawy w trakcie nauki, a wszystkim zaangażowanym w program edukacyjny należą się wielkie podziękowania i ogromne brawa! Gratulujemy!

Sylwia Linek

Odwiedź stronę i zobacz wyniki konkursu:

Zobacz zdjęcia: