A jak Alfabet i Aktywna tablica!

Lekcja otwarta w klasie I

17 maja w klasie I odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców i nauczycieli. Pierwszoklasiści w obecności swoich bliskich zaprezentowali wiadomości i umiejętności zdobyte w ostatnich miesiącach nauki oraz możliwości tablicy/monitora interaktywnego, dzięki któremu mogą utrwalać wiedzę i aktywnie uczestniczyć w zajęciach.

Nauka przez zabawę i korzystanie z nowoczesnych technologii, to dla najmłodszych uczniów najbardziej atrakcyjna forma zajęć i taką właśnie zaprezentowali podczas lekcji otwartej, której tematem przewodnim był "Alfabet". Rodzice mogli uczestniczyć w zadaniach, które stawia przed uczniem współczesna szkoła. Pierwszoklasiści poradzili sobie znakomicie a rodzice?....
z pewnością docenią ich wysiłek.

Dziękuję uczniom klasy pierwszej za zaangażowanie i wszystkim obecnym za udział w zajęciach.

Sylwia Linek