Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Wygrana Karoliny Kupczyk

26 kwietnia 2018r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu odbył się XI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego, który wygrała Karolina Kupczyk.

W konkursie wzięło udział ponad 40 uczestników z powiatu raciborskiego, a naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Amelia Tylka (opiekun A.Wojtek), Patrycja Paszenda (opiekun A. Kucyniak), Michał Galli i Karolina Kupczyk (opiekun I. Pielczyk).

Konkurs polegał na napisaniu testu, w którym należało wykazać się wiedzą z gramatyki, słownictwa i funkcji językowych obejmującą zakres materiału dla szkoły gimnazjalnej. Karolina, która jest dopiero w klasie VII, odniosła wielki sukces.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i umiejętności językowych, a Karolinie życzymy kolejnych wygranych.

I. Pielczyk

Zobacz zdjęcia: