Muzykalna Szkoła

Konkurs Coverów!
24 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Coverów. Uroczystość była podsumowaniem naszej całorocznej zabawy w konkursie "Muzykalna szkoła". 14 uczestników przygotowało covery znanych utworów muzyki rozrywkowej, wcielając się w role ulubionych zespołów, muzyków i instrumentalistów.

Zabrzmiały utwory Kamila Bednarka, zespołu Twenty One Pilots, piosenki „The something just like his” i słynne „Hallelujah”. "Twoja twarz brzmi znajomo"- wielokrotnie wołali tego dnia wszyscy uczestnicy spotkania na szkolnej auli. To było głośne, radosne wydarzenie. Po raz kolejny nasi uczniowie zaprezentowali wielki muzyczny talent, a licznie zgromadzona widownia, doceniła ich umiejętności. Imprezę poprowadziły: Oliwia Tomala, Aneta Knura i Nadia Kowaczek, a szkolni akustycy: Piotr Badura i Grzegorz Drozdek zadbali o nagłośnienie. Jury w składzie: Zofia Kalemba, Emilia Gomółka, Kinga Morcinek i Dominika Grycman wyróżniło najlepszych wykonawców i nagrodziło zwycięzców dyplomami, nagrodami książkowymi oraz słodkim poczęstunkiem.

Grand Prix konkursu zdobyła Emilia Płotek

I miejsce powędrowało do Marty Tkocz

II miejsce zajęły: Paulina Hiltawska i Marta Grycman

III miejsce zajęły: Agnieszka Płotek i Klara Koletzko

Pozostałym uczestnikom wręczone zostały dyplomy wyróżnienia za wielkie zaangażowanie i znakomitą zabawę.

To była również okazja do wspomnień, podziękowań i podsumowań. Dyplomy i podarunki wręczono osobom zaangażowanym w organizację konkursu "Muzykalna Szkoła" - propagowanie i rozwój muzycznych talentów. Trochę żal, że naszą przygodę z konkursem "Muzykalna Szkoła" kończy ostatnie zadanie, ale z pewnością nie kończy się muzyczna podróż- przed nami jeszcze wiele wyzwań, imprez i uroczystości. Tytuł "Muzykalna Szkoła" zobowiązuje! Za muzyczne inspiracje w ciągu całego roku szkolnego dziękują szkolni koordynatorzy konkursu: Sylwia Linek i Mieczysław Drożdż!