Wiosna, ach to ty!

Radosne zabawy w klasach I-III

21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Uczniowie najmłodszych klas powitali ją z wielkim entuzjazmem i choć aura za oknem nie sprzyja spacerom w klasach pojawiła się już na dobre. Kolorowe dekoracje i wspaniałe prace plastyczne uczniów z pewnością rozproszą resztki zimy.

Wiosna kojarzy nam się z nowym życiem. To wtedy właśnie wszystko budzi się ze snu zimowego, zieleni się trawa, zakwitają drzewa i kwiaty, ptaki wracają z ciepłych krajów, ożywiają się zwierzęta. Dla najmłodszych uczniów pierwszy dzień wiosny to także radosne przeżycie. Spędzają ten dzień na wesołej zabawie i zajęciach poświęconych zmianom w przyrodzie. I tym razem nie zabrakło im entuzjazmu, by wszystkim obwieścić, że wiosna właśnie nadeszła, a żegnamy zimę. Mamy nadzieję, że na dobre. Wszyscy przecież spragnieni są już słońca i beztroskich zabaw na świeżym powietrzu.

Wychowawczynie klas I-III

Zobacz zdjęcia: