Klasy I – III SP
|
Agata Podwińska
|
I miejsce w kategorii kukiełka w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Baśnie braci Grimm”
|
Zuzanna Wranik
|
Kamila Sanecznik
|
III miejsce w kategorii kukiełka w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Baśnie braci Grimm”
|
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Baśnie Braci Grimm
|
Dominika Baron
Kamil Lincner
|
Wyróżnienie w kategorii kukiełka w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Baśnie braci Grimm”
|
Magdalena Machnik
|
II miejsce w XI Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jako wielkanocne.
Wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii palma wielkanocna.
I miejsce w kategorii klas I-III w Międzyszkolnym XIII Konkursie Kroszonkarskim
I miejsce w Konkursie Plastycznym IX Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej-Racibórz 2016
|
Anna Szymiczek
Jakub Kececi
|
IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej
|
Marta Grycman
Wiktoria Wałach
|
II miejsce w kategorii DUET w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej
|
Paulina Hiltawska
|
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym. Poziom 1
|
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym
|
II miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckiej
|
I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
|
Beniamin Śliwa
|
IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym
|
Mateusz Traliszewski
|
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym
|
II miejsce w Międzygminnym Konkursie Ortograficznym
|
Emilia Wojtek
|
I miejsce w XI Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną
w kategorii Kartka Wielkanocna
I miejsce w Konkursie Plastycznym IX Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej-Racibórz 2016
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym
|
Kinga Haberkiewicz
|
Wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna
|
I miejsce w Konkursie Plastycznym IX Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej-Racibórz 2016
|
Nagroda główna w Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczno-Plastycznym EDI 2016
|
Anna Król
|
Wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna
|
Zuzanna Tworuszka
|
III miejsce w III Międzygminnym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Jesień w lesie grzyby niesie”
|
Aleksandra Ulman
|
Wyróżnienie w III Międzygminnym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Jesień w lesie grzyby niesie”
|
Patryk Hiltawski
|
Wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie na Ozdobę wielkanocną
|
Klasy IV – VI SP
|
Michał Białdyga
|
II miejsce w kategorii pacynka w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Baśnie braci Grimm”
|
Emilia Kałus
Wiktor Szopa
|
13 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie OLIMPUS – sesja jesienna
|
V miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym EKOMAT
|
Emilia Kałus
|
Finalistka II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego
|
3 miejsce w XVII edycji Konkursu Matematycznego o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz
|
Julia Wojtek
Robert Radaj
|
I miejsce zespołowo w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej
|
V miejsce zespołowo w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekologicznej
|
Robert Radaj
Oskar Dąbrowski
|
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKOPLANETA
|
Julia Wojtek
|
III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
|
Klara Koletzko
|
VI miejsce w XVI Powiatowym konkurs przyrodniczym „Eko Asy” pod hasłem „Wyprawa po prawa”
|
|
Dawid Bogacz,
Emil Gradziński,
Maurycy Kot,
Wiktor Szopa.
|
IV miejsce w IV Powiatowym Zimowy Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Raciborzu
|
Paweł Materzok
|
I miejsce w XI Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną
|
Karolina Kupczyk
|
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „The
Globe”
|
Dominika Gronert
|
II miejsce Eichendorff – Schülerwettbewerb für Grundschulen und Gymnasien des Bezirks Schlesien
|
|
Justyna Kawecka
|
IV miejsce Eichendorff – Schülerwettbewerb für Grundschulen und Gymnasien des Bezirks Schlesien
|
Katarzyna Wolny
|
Wyróżnienie I stopnia w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Tam, gdzie mieszka muzyka”
|
Robert Radaj
|
III miejsce w XI Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną
|
Nadaia Wiesner
|
II miejsce w kategorii solistka w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej
|
Patrick Tulec
|
Finalista Deutscholympiade DFK
|
|
Drużynowo
|
- Grupa projektowa – Mistrzowie Kodowania: prestiżowy certyfikat „Certificate of Excellence in Coding Literacy” przyznawany przez Komisję Europejską w Brukseli
- Emilia Kałus, Wiktor Szopa, Patrick Tulec – III miejsce drużynowo w XVII edycji Konkursu Matematycznego o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz
- Klasa IIIb SP
I miejsce w Krakowskim konkursie Przyrodniczym „Jak żyć w zgodzie ze zwierzętami”- w ramach projektu „Zrób niedźwiedziom przysługę. Edukacja dla zrównoważonego rozwoju w szkołach podstawowych”
II miejsce Krakowskim konkursie Przyrodniczym „Jak żyć w zgodzie ze zwierzętami”- w ramach projektu „Zrób niedźwiedziom przysługę. Edukacja dla zrównoważonego rozwoju w szkołach podstawowych”
|
- I miejsce trampkarzy starszych podokręgu Racibórz awans do grupy mistrzowskiej
- II miejsce juniorów młodszych w grupie 2 podokręgu Racibórz
- Awans z grupy do pierwszej ósemki w finale wojewódzkim Turnieju o Puchar Tymbarku
- II miejsce piłka ręczna gimnazjum dziewczyny ????
- I miejsce piłka nożna dziewczyny
|
Klasy I – III GM
|
Nicolas Wardenga
|
I miejsce w X Regionalnym Interdyscyplinarnym Konkursie
MATFIZCHEMEK
|
Finalista Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
|
VII miejsce XXVI Regionalnego Konkursu dla klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią”
|
Agata Procek,
Paweł Materzok,
Nicolas Wardenga
|
V miejsce w VI Regionalnym Konkursie Zadań Interdyscyplinarnych w Języku Angielskim im. Marii Goeppert Mayer „I Ty możesz zostać noblistą”
|
Agata Procek
|
I miejsce w IX Międzyszkolnej Lidze Języka Angielskiego (zasięg regionalny)
|
II miejsce w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjum
|
II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki
|
Wyróżnienie w Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Językowym IT ENGLISH
|
IV miejsce w VIII Regionalnym Konkursie Gimnazjalnym Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych ‘Life and Facts’
|
V miejsce w Regionalnym Konkursie Zadań Interdyscyplinarnych w Języku Angielskim im.
Marii Goeppert Mayer „I Ty możesz zostać noblistą”
|
Elżbieta Galli
Julia Marcol
|
V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej
|
Marek Pielczyk
|
Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego
|
Michaela Niemiec
|
Laureatka Olimpiady z Języka Niemieckiego (organizator – DFK
Racibórz)
|
Bartosz Foksowicz
|
Finalista Olimpiady z Języka Niemieckiego (organizator – DFK
Racibórz)
|
Aleksandra Gorgoń
|
I miejsce w konkursie literackim „Story Cubes”
|
Wiktoria Herzig, Wiktoria Olszewska, Natalia Traliszewska
|
|
Finalistki Ogólnopolskiego Festiwalu Otwartej Edukacji
|