Wielkanocne dekoracje z Klubem Wolontariatu

Nasz Klub Wolontariatu postanowił zaangażować się w przygotowanie dekoracji świątecznych – mini doniczek ze świeżą rzeżuchą. Już jakiś czas wcześniej uczniowie z opiekunami podczas cotygodniowych spotkań przygotowywali ziemię, siali rzeżuchę i dbali o to, by pięknie wyrosła. Później wszystkie doniczki zostały udekorowane, przygotowane do sprzedaży.

Ostatniego dnia przed Świętami nasi uczniowie mogli zakupić taką dekorację, by podarować swoim bliskim lub upiększyć swój stół wielkanocny. Przygotowaliśmy około 100 sztuk!

Dziękujemy naszym Wolontariuszom – bez Was nie miałybyśmy szans na przygotowanie stoiska. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć, a Wasz miły upominek przyprawił nas o łzy wzruszenia.

Bardzo dziękujemy rodzicom za nasionka i za zakupienie naszych pięknych rzeżuszkowych doniczek. Mamy nadzieję, że doniczkowe wspaniałości cieszyły oko na świątecznym stole.

Anita Grycman i Ilona Sadowska