Wolontariat w akcji – zbiórka zabawek dla Pani Angeliki

Nasz Klub Wolontariatu zainteresował się pomocą dla Pani Angeliki Mruzek z Bojanowa, która ponad rok temu uległa ciężkiemu wypadkowi na własnej posesji. Parkując samochód nie spodziewała się, że samochód zsunie się na nią i uszkodzi jej kręgosłup...Jej stan zdrowotny: uraz wielomiejscowy - zwichnięcie kręgów kręgosłupa, wstrząs neurogenny, porażenie kończyn dolnych. Comiesięczna rehabilitacja kosztuje bardzo dużo.

W ciągu trzech dni udało się zebrać bardzo dużo rzeczy – używanych zabawek, książeczek, które trafiły do rąk organizatorów akcji charytatywnej. Zabawki będą sprzedawane podczas kiermaszów w Raciborzu, np. 31.05 na ulicy Długiej. Dodatkowo w grupie aukcyjnej na Facebooku można je wylicytować. Zapraszamy.

Pani Angelika bardzo dziękuje wszystkim (uczniom i rodzicom i Wolontariuszom) za pomoc i zaangażowanie.

Anita Grycman i Ilona Sadowska