Rozstrzygnięcie XVIII Powiatowego Konkursu Wielkanocnego !

W Niedzielę Palmową w Muzeum w Raciborzu przy ul. Gimnazjalnej odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia XVIII Powiatowego Konkursu Wielkanocnego pod patronatem Starosty Raciborskiego i Prezydenta Miasta Racibórz.

24 marca nagrody otrzymali laureaci konkursu i jak co roku nie zabrakło przedstawicieli naszej Szkoły. Blisko czterysta prac z całego powiatu oceniało jury w składzie: Julita Ćwikła – pracownik Działu Etnografii Muzeum w Raciborzu, Iwona Mogielnicka – pracownik Działu Oświatowego Muzeum w Raciborzu oraz Aleksandra Frydrychowicz - pracownik Działu Sztuki Muzeum w Raciborzu w kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III, klas IV-VI, VII – VIII i dorośli.

Oto lista laureatów szkoły Podstawowej w Nędzy w kategorii KARTKA WIELKANOCNA:

I miejsce zajęła Lena Paszek z klasy I a- op. Sylwia Linek

II miejsce Emilia Knura z klasy III b- op. Agnieszka Grzybowska

III miejsce Amelia Kłosek z klasy III b- op. Agnieszka Grzybowska

III miejsce Anna Stefunyn z klasy V – op. Krzysztof Janiszewski

Wyróżnienie otrzymał Natan Urbas z klasy I a- op. Sylwia Linek

Wystawa prac pokonkursowych będzie udostępniona zwiedzającym do 5 kwietnia 2024 r.

Duże brawa dla naszych reprezentantów i wielkie gratulacje dla utalentowanych laureatów!

Sylwia Linek