Wyniki konkursu dla nauczycieli na moduł matematyczny „Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki”

Sylwia Linek- wychowawczyni klasy I a otrzymała wyróżnienie w konkursie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na moduł matematyczny „Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki”. Organizatorem konkursu była Grupa MAC S.A. a celem konkursu było opracowanie pomysłu na zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne u dzieci w wieku od 7 do 9 lat, które mogłyby stanowić moduł projektu edukacyjnego i umożliwienie uczestnikom konkursu podzielenia się swoimi nieszablonowymi pomysłami na lekcje matematyki z szerokim gronem odbiorców. Wyróżniona praca pt. „Matematyka w grach planszowych” zdobyła uznanie Jury za oryginalny pomysł, wspomaganie umiejętności wykonywania działań matematycznych oraz zdolności kreatywnego myślenia.

Klasa I a z zaangażowaniem realizuje projekt edukacyjny „Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki” rozwijając kompetencje matematyczne w nietypowych sytuacjach i miejscach w życiu codziennym. Nagrodzone scenariusze będą okazją do realizacji kolejnych, ciekawych pomysłów i twórczego podejścia w zdobywaniu nowych umiejętności matematycznych.