Występ artystyczny z okazji Dnia Kobiet dla społeczności lokalnej UTW w Nędzy

7 marca 2024r. uczniowie naszej szkoły, pod opieką pani Iwony Tomiczek, mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne podczas występu z okazji Dnia Kobiet dla uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nędzy. Występ rozpoczął się o godzinie 16.00 w pizzerii WEGA. Zaproszeni goście mogli zobaczyć w formie programu telewizyjnego scenki humorystyczne związane z obchodami Dnia Kobiet, a także wysłuchać krótkiego występu muzycznego w wykonaniu uczniów klasy VIIa. W występie udział wzięli uczniowie klas VI-VIII: Justyna Kocoń, Szymon Grycman, Łukasz Gołyszny, Emilia Czech, Maja Sienkiewicz, Michał Przybyła, Miłosz Pielczyk, Karol Pielczyk oraz Franciszek Chluba. Natomiast uczennica klasy Vb, Olga Ludwik, wykonała na potrzeby występu ciekawą atrapę telewizora, uromaicając tym samym przedstawienie młodych aktorów.

Bardzo dziękujemy pani Eleonorze Czekale za zaproszenie i cieszymy się, że nasi uczniowie mogli uświetnić swoim występem lokalne obchody Dnia Kobiet i... Dnia Mężczyzn.

Iwona Tomiczek