Spotkanie klas I-III z Rutka Dance Studio !

5 marca uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu z Rutka Dance Studio w składzie Natalia Rucińska (była uczennica naszej szkoły) i Amelia Hałat (nasza uczennica klasy VI b). Mażoretki, które osiągają sukcesy nie tylko w kraju ale i za granicą, zaprezentowały swoją ogromną pasję i znakomite umiejętności taneczne. Uczniowie mieli okazję zobaczyć fantastyczne układy choreograficzne, poznać elementy tańca mażoretkowego i drogę do rozwoju zainteresowań. Być może w gronie zachwyconej widowni znajdzie się ktoś, kto spróbuje swoich możliwości w świecie tańca. Jak mawiał Wolter: „Czytajmy i tańczmy, te dwie rozrywki nigdy nie zaszkodzą światu”. Dziękujemy młodym artystkom za fantastyczne spotkanie i życzymy wielu sukcesów na wszystkich kontynentach!

Sylwia Linek