Szkolne Przygody Gangu Mocniaków- wygrana klasy I a!

Z radością informujemy, że zgłoszona przez klasę I a praca konkursowa w programie Szkolne Przygody Gangu Mocniaków zdobyła Nagrodę Główną! Uczniowie podjęli wyzwanie i zrealizowali zadania będące częścią programu, zorganizowali Dzień Kulinarnych Mocniaków, uczestniczyli w lekcji, dzięki której wzbogacili swoją wiedzę o zasady zdrowego odżywiania, zobaczyli film dostępny na stronie programu i dokonali analizy prezentacji załączonych w scenariuszu. Podsumowując zdobytą wiedzę wykonali plakat i zaprojektowali zbilansowane zestawy śniadaniowe, a następnie porównali je z zawartością swoich śniadaniówek.

Dyplomy i nagrody rzeczowe dla uczniów są najlepszym dowodem na wielkie zaangażowanie pierwszoklasistów. Mamy nadzieję, że udział w konkursie przyczyni się do pogłębienia wiedzy o zdrowym żywieniu. Edukacja prozdrowotna, to ważny element w świadomości każdego ucznia.

Ta wyjątkowa przygoda dostarczyła uczestnikom wspaniałych emocji i sporej dawki energii. Dołączyliśmy do zdrowej rodziny Gangu Mocniaków i zamierzamy wracać do wspólnych śniadań i przestrzegać zbilansowanej diety. Dziękujemy za kulinarne i artystyczne inspiracje i pozdrawiamy radośnie!

Sylwia Linek