Dzień Otwarty w naszej szkole

WITAJCIE PRZYSZLI PIERWSZOKLASIŚCI !

21 lutego br. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów.

Po przywitaniu naszych małych gości zajęcia z wykorzystaniem monitora interaktywnego poprowadziła nauczycielka języka niemieckiego Pani Anita Grycman. Następnie dzieci miały okazję obejrzenia zajęć z kostki Rubika i innych brył np.pyraminx, mirorr, sekweb pod kierunkiem Pana Dyrektora Ireneusza Fieta.

Dzieci odwiedziły też szkolną świetlicę oraz salę gimnastyczną, gdzie mogły zażyć ruchu w zabawach ruchowych z zastosowaniem chust animacyjnych i kolorowych piłek.

Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały upominki w postaci notesików własnoręcznie wykonanych przez uczniów klas III, medale przyszłych pierwszoklasistów oraz balony.

Mamy nadzieję, że goście opuszczali nas z pozytywnymi wrażeniami oraz poczuciem wartościowo i mile spędzonego czasu.

Anna Neuhof, Agnieszka Grzybowska