Wycieczka do Czernicy: Gwiezdne Przygody i Smakowite Czekolady

Drodzy Rodzice i  Uczniowie

Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłym przeżyciem, jakie mieliśmy podczas naszej najnowszej wycieczki do Czernicy. Dnia 8 stycznia, w zimowym poranku, klasa 5a wyruszyła w niezapomnianą podróż pełną nauki i smaków!

Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w fascynujących warsztatach astronomicznych w siedzibie AstroLab. Gwiezdne obserwacje, tajemnice kosmosu i zjawiska astronomiczne stały się dla nas fascynującą lekcją nauki oraz inspiracją do dalszych odkryć.

Po zapoznaniu się z tajnikami kosmosu, przyszedł czas na coś naprawdę słodkiego! Uczniowie wzięli udział w warsztatach czekoladowych, podczas których samodzielnie tworzyli swoje smakowite dzieła. Z różnorodnymi składnikami i dodatkami, każdy mógł stworzyć unikalne czekoladowe arcydzieło. To nie tylko był czas śmiechu i współpracy, ale także okazja do rozwijania kreatywności.

To był niezapomniany dzień pełen nauki, odkryć i słodkich smaków, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Z pozdrowieniami,

Wychowawczyni 5a