„W karnawale, w karnawale wybieramy się na bale...” Bal karnawałowy dla klas I – III

Okres karnawału to okazja do wesołej zabawy i świętowania. 15 stycznia najmłodsi uczniowie naszej szkoły bawili się podczas corocznej zabawy karnawałowej. Sala gimnastyczna była wypełniona niesamowitymi postaciami z bajek i nie tylko.

Bal na peronie” prowadzony przez wodzireja bawił małych tancerzy i wprowadził atmosferę imprezy karnawałowej. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli pląsy i tańce. Ciekawe układy taneczne sprawiły, że dzieci przez cały czas aktywnie uczestniczyły w zabawach proponowanych przez prowadzącego. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości i uśmiechu, mimo zmęczenia.

W przerwie zabawy w klasach czekał na uczniów słodki poczęstunek.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów .

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Wychowawczynie klas I –III