Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „JESTEM EKO- świąteczna ozdoba z recyklingu”

15 stycznia w Urzędzie Gminy w Nędzy odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego „JESTEM EKO- świąteczna ozdoba z recyklingu”. Celem konkursu było rozpowszechnianie wiedzy na temat surowców wtórnych i późniejszego ich wykorzystania. Technika wykonania prac była dowolna. Liczył się pomysł i kreatywność przy jej tworzeniu. Konkurs skierowany był dla uczniów uczęszczających do placówek oświatowych na terenie Gminy Nędza. Łącznie dostarczono ponad 100 prac!

W szkołach na terenie gminy wybrano autorów najlepszych prac oraz przyznano wyróżnienia. Ponieważ każda praca była ciekawa i zasługiwała na uznanie, Komisja postanowiła podziękować wszystkim uczestnikom i wręczyć im pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Poniżej  lista osób nagrodzonych i wyróżnionych w naszej szkole:

Uczniowie klas I-III:

I miejsce - Przemysław Wojtyczko