5.12.2023r. „Dzień Wolontariusza”

5 grudnia obchodzimy co roku „Dzień Wolontariusza”. W naszej szkole mamy takich osób bardzo dużo. Są to uczniowie, których cechuje dobro, bezinteresowna chęć pomocy innym. Została przygotowana gazetka, gdzie każdy działacz na specjalnym serduszku napisał swoje imię, kilka osób odbiło swoje chętne do pomocy dłonie. Na początku 5 lekcji cała szkoła mogła usłyszeć o działalności Koła Wolontariatu, było podsumowanie i słowa podziękowań.

Anita Grycman i Ilona Sadowska