Wolontariusze czytają bajki w Przedszkolu w Nędzy

Wolontariat ma różny wymiar, ale wspólnym mianownikiem naszych akcji jest działanie dla dobra innego człowieka.

Tym razem postanowiliśmy odwiedzić młodszych kolegów i koleżanki w Przedszkolu w Nędzy, aby spędzić z nimi trochę czasu, ale nade wszystko, aby przeczytać im bajki. Podzieliliśmy się na mniejsze grupy, nasi Wolontariusze przygotowali bajki: „Trzy małe świnki”, „Masza i niedźwiedź”, „Kubuś Puchatek”, „Kotek Cukierek”. Dodatkowo każda grupa miała przygotowane przebrania oraz kolorowanki dla dzieci. Był to czas niezwykle radosny i ciekawy. Przedszkolaki cieszyły się ze spotkania ze starszą młodzieżą, a nasi uczniowie mogli trochę powspominać i np. napić się przedszkolnej kawy zbożowej. Otrzymaliśmy słodkie upominki, podziękowania.

Dziękujemy Pani Dyrektor Monice Kupczyk za umożliwienie realizacji tej miłej akcji oraz wszystkim Paniom Nauczycielkom Przedszkola (Monice Szydłowskiej, Paulinie Kornas, Anicie Cyran, Adrianie Sobeczko i Teresie Augustyn) za ciepłe przyjęcie. Dziękujemy również innym paniom z Przedszkola za miłą atmosferę.

Naszą szkołę reprezentowali:

Agata Achtelik

Amelia Marondel

Amelia Łapa

Magdalena Śmieszek

Martyna Adamczyk

Zosia Szyszko

Miłosz Piwnik

Julia Frukacz

Alicja Frątczak

Natalia Komor

Wiktor Cyran