Natalia Oszuścik laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jesień w oczach dziecka”

27 października, nastąpiło rozstrzygnięcie VIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jesień w oczach dziecka”. Na konkurs napłynęło 565 prac ze 153 placówek – jak relacjonuje Jury konkursu- wszystkie wyróżniały się starannym wykonaniem, pomysłowością i użyciem ciekawych technik plastycznych, dlatego wybór najładniejszych był bardzo trudny.W kategorii klas I miejsce III zdobyła nasza uczennica klasy I a- Natalia Oszuścik. Organizatorem konkursu jest SP im. Gustawa Morcinka w ZSP w Gierałtowicach, a głównym założeniem konkursu było zwrócenie uwagi uczniów na piękno i szeroką gamę barw jesiennego krajobrazu. Gratulujemy naszej laureatce wygranej i życzymy kolejnych sukcesów i wielu inspiracji plastycznych w przyszłych konkursach.

wychowawczyni Sylwia Linek