Maja Urbas laureatką międzynarodowego konkursu plastycznego „Pocztówka z mojego miasta”!

“Poznaj swojego sąsiada” to zadanie publiczne finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Forum Polsko – Czeskie 2023”, realizowane w ramach akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”, której uczestnikami od trzech lat są nasi uczniowie klas 1-3.

W czerwcu do udziału w międzynarodowym konkursie plastycznym „Pocztówka z mojego miasta”, będącego częścią projektu edukacyjnego „Poznaj swojego sąsiada” przystąpiła klasa III. Spośród 500 prac komisja konkursowa dokonała wyboru 50. Na liście laureatów znalazła się również nasza placówka za sprawą Mai Urbas. Nasza uczennica z klasy IV b znana z twórczości artystycznej i sukcesów w dziedzinie plastyki przygotowała pracę prezentującą nasze miasto Racibórz. Dzięki Mai wszyscy uczniowie klas I-III otrzymali pakiet kolorowanek edukacyjnych „Poznaj swojego sąsiada”, dzięki którym mogąpoznać kulturę, tradycję i zwyczaje Polski i Czech. Naszej laureatceserdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły w konkursie i gratulujemy przygotowania tak wyjątkowej pracy.

Sylwia Linek