Wycieczka klas I-III do Gliwic

Rewia na lodzie "Niezwykłe Przygody Sindbada Żeglarza"

28 września uczniowie z klas młodszych wybrali się na wspaniałe widowisko teatralne na lodzie „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Przedstawienie zostało oparte na motywach baśni Bolesława Leśmiana.

Tytułowy bohater  przemierzył drogą morską prawie cały świat w poszukiwaniu miłości i szczęścia. Wielokrotnie znalazł się za burtą, jako rozbitek zatrzymywał się na kolejnym nieznanym i niebezpiecznym lądzie.  Z każdej wyprawy powracał do wuja Tarabuka.

Efekty dźwiękowe, świetlne, ruchoma scenografia, bajkowe kostiumy,  doskonała umiejętność jazdy na łyżwach prezentowana przez aktorów i oczywiście popisy akrobatów cyrkowych zachwyciły wszystkich. Występom towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna.

Wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wychowawcy klas I-III