Program z myślą o dzieciach "Mamy kota na punkcie mleka"

Ruszyła kolejna edycja kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”, sfinansowanej ze środków Funduszu Promocji Mleka i skierowanej do uczniów klas I-III, ich rodziców i nauczycieli. Mleczne przygody Kota Mleczysława i Mlecznej Kity  będą kontynuowane w tym roku.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi najmłodszych na zalety picia mleka, spożywania produktów mlecznych i ich wartości dla zdrowia w codziennej diecie.

Bohaterami kampanii są kot Mleczysław i Mleczna Kita, którzy w atrakcyjny sposób przekazują dzieciom wiedzę na ten temat, zachęcają ich do zdrowego odżywiania w oparciu o mleko.

Atrakcyjne materiały edukacyjne, ciekawe konkursy z nagrodami oraz możliwość przeprowadzenia wyjątkowych zajęć – to atuty dołączenia do programu.

Do dzieła!

Nauczyciele klas I-III