Program ochrony powietrza część 2

Kontynuując działania związane z ochroną powietrza, w drugim semestrze Roku Szkolnego uczniowie naszej szkoły przyjrzeli się problemowi wiosennego wypalania traw. Zwyczaj ten jest jeszcze dosyć często spotykany, zwłaszcza na terenach wiejskich.

Motywacją do pogłębienia wiedzy na ten temat był konkurs na temat szkodliwości wypalania traw. Uczniowie mogli wykonać plakaty, prezentacje multimedialne, nakręcić filmy.

Na pochwałę zasługują następujący uczniowie:

Zosia Solich ślicznie zaśpiewała ułożoną przez siebie piosenkę (kliknij w link)

Piękne plakaty wykonali: Oliwia Forysz (1m), Tymoteusz Depta (2m), Jurkowska Julia (3m), Laura Kionka(3m), Oskar Tomeczek, Roland Wiencierz, Nadia Szenk, Kinga Haberkiewicz, Anna Król, Miłosz Bogaczyk, Maja Walochnik.

Amelia i Emil Bochenek wykonali projekt przestrzenny.

Ciekawe prezentacje przedstawili: Natalia Komor (1m), Emilia Depta, Oliwia Kolonko (także zaprojektowała krzyżówkę), Jakub Grzenia, Borys Góralczyk, Kacper Jurkowski, Magdalena Gołda, Jacek Osada, Dominik Czogała.

Brawo, że pomimo zdalnej nauki tak licznie zaangażowaliście się w ten projekt.

Mirosława Teresiak