Nareszcie! Spełniają się marzenia wielu z nas!

Wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali na realizację w naszej szkole Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, z radością informujemy: WYMARZONE KSIĄŻKI DOTARŁY do szkolnej biblioteki!

Przygotowania trwały od dłuższego czasu – pytałyśmy Was o wymarzone lektury, tworzyłyśmy dłuuuugą listę wybranych przez was tytułów, wreszcie szukałyśmy księgarń, które za przyznaną bibliotece kwotę zaoferują najlepsze książki. Panowie woźni odnowili biblioteczne regały specjalnie na przyjęcie prawie 1000 nowych książek.

Co na was czeka? Kontynuacje ulubionych serii powieściowych, poradniki, przewodniki, nowe ciekawe powieści , bajeczki i opowiadania dla najmłodszych uczniów, komiksy, no i oczywiście lektury szkolne - te obowiązkowe i uzupełniające, których dotąd brakowało.

W tej chwili trwa opracowywanie nowości : wpisywanie do księgi inwentarzowej, klasyfikowanie, pieczętowanie, wypisywanie kart książek. Potem jeszcze oprawa i – zapraszamy!

S. Mietła