Nasi uczniowie ze specjalną nagrodą od redakcji Świerszczyka!

15 listopada pojawiły się wyniki październikowej edycji konkursu Świerszczyka. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza uczennica z klasy 1b Emilia Kornas oraz dzieci z klas trzecich. Redakcja przyznała nagrodę specjalną w postaci Świerszczykowych książek dla: Justyny Wyciszkiewicz, Larisy Caldarar, Nadii Lepiorz, Natana Syrnika, Pauliny Pawliczek, Piotra Kurzei, Amelii Hałat, Emilki Czech, Jakuba Porwoła, Adriana Bolwoluka, Aleksandra Depty, Anny Stefunyn i Jakuba Depty.

Wszystkie Jesienne trofea można zobaczyć w galerii, te nagrodzone i te nie, ale równie piękne, w których przygotowanie dzieci włożyły wiele serca i pomysłowości. Dlatego wszystkim gratulujemy i zachęcamy do udziału w listopadowej edycji konkursu, gdzie trzeba narysować w jakiej baśni czulibyście się najlepiej?

M. Kobryń