"Z przyrodą za pan brat" - Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

Kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego w klasach I-III już za nami. 4 marca uczniowie najmłodszych klas prezentowali najpiękniejsze wiersze polskich autorów, tym razem o tematyce przyrodniczej.

Jury, w składzie: Pani Kornelia Czogalik, Pani Maria Kobryń i Pan Dyrektor Grzegorz Ryczkowski oceniało dobór repertuaru, interpretację utworów, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy wykonawcy dostarczyli widowni wspaniałych wrażeń estetycznych.

Spośród 18 recytatorów jury wyłoniło najlepsze wykonania.

W klasach I na podium znaleźli się:

Łukasz Halama- I miejsce

Franciszek Jankowski- II miejsce

Zuzanna Jędrosek- III miejsce

W klasach II kolejne miejsca zajęli:

Emilia Czech- miejsce I

Nadia Lepiorz- miejsce II

Justyna Kocoń- miejsce III

W klasach III:

I miejsce- Magdalena Śmieszek

II miejsce- Alicja Frątczak

III miejsce- Zofia Szyszko

Grand Prix konkursu powędrowało do Agaty Achtelik z klasy III, która będzie reprezentować naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Raciborzu- trzymamy kciuki!

Uczestnicy konkursu nagrodzeni zostali słodyczami i dyplomami oraz nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców- Serdecznie dziekujemy za wsparcie! Gratulujemy wszystkim recytatorom i ich opiekunom i zapraszamy już za rok do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Organizatorzy konkursu:

Sylwia Linek