Laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moja Walentynka"

27 lutego liczna grupa uczniów naszej szkoły, wraz ze swoimi rodzicami, wzięli udział w koncercie galowym Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moja Walentynka" pod Honorowym Patronatem Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody.

W zmaganiach konkursowych udział wzięły placówki oświatowe i kulturalne z całego powiatu raciborskiego, których uczniowie przygotowali prace o tematyce walentynkowej. Młodzi artyści naszej szkoły pojawiali się na scenie MDK w Raciborzu wielokrotnie, odbierając dyplomy i nagrody za wyjątkowe uzdolnienia plastyczne:

II miejsce zajęła Martyna Adamczyk z kl. III a

III miejsce zdobyła Agata Achtelik z kl. III a

Wyróżnienia otrzymali:

Amelia Sperka z kl. I a

Maja Sienkiewicz z kl. II a

Anna Stefunyn z kl. II a

Amelia Maroncdel z kl. III a

Julia Żurek z kl. III b

Do rąk naszej uczennicy Mai Walochnik z klasy III a trafiła nagroda specjalna Dyrektora MDK. Duże brawa!

Gorąco gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne reprezentowanie naszej szkoły!

Sylwia Linek