Walentynkowa audycja

„Każda okazja, aby okazać komuś swe uczucie jest dobra.” - tak zaczynała się audycja, którą z okazji Walentynek przygotowała pani Izabela Pielczyk oraz uczniowie klas VII – Hanna Kołakowska, Julia Klimek, Aneta Knura, Łukasz Pielczyk i Michael Kocem.

W czasie audycji uczniowie dowiedzieli się kim był św. Walenty i dlaczego stał się patronem zakochanych, poznali fakty dotyczące najstarszych, najdroższych i najsłynniejszych kartek walentynkowych oraz odkryli, znaczenie koloru wręczanych komuś kwiatów. Po wysłuchaniu audycji słuchacze rozwiązywali quiz – na 15 najlepszych, którzy odpowiedzieli na wszystkie pytania bezbłędnie czekał słodki upominek.

Audycję kończyły pytania „Dlaczego Walentynki miałyby być tylko raz w roku? Czemu nie moglibyśmy być mili dla innych każdego dnia?” SPRÓBUJMY.

I. Pielczyk