Walentynki w klasach I-III

14 lutego pani Izabela Pielczyk przygotowała dla klas I-III walentynkowe konkurencje, w czasie których uczniowie mogli wykazać się wieloma umiejętnościami. Nie chodziło o rywalizację, ale o dobrą zabawę i życzliwą atmosferę – przecież tego dnia wszyscy są dla siebie mili.

Uczniowie mieli okazję poćwiczyć zręczność podczas rzutów od serca do serca oraz spróbować kontrolować oddech w czasie dmuchania serduszek z jednej strony na drugą. Nasi najmłodsi próbowali też swoich sił artystycznych w malowaniu postaci z zasłoniętymi oczami. Nie zabrakło także matematyki – trzeba było dodać liczbę oczek na kostce i zakolorować właściwe serduszko.

Wszystkim klasom dziękuję za zaangażowanie, Nauczycielkom za współpracę, a uczniom klas VII za pomoc i pamiętajmy – bądźmy dla siebie mili zawsze, nie tylko od święta.

I. Pielczyk