Młodzi autorzy bajek z Bratkiem!

Drodzy uczniowie, z wielką radością prezentujemy Wam nagrodę główną Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Moja Bajka z Bratkiem autorstwa Marii Gwóźdź i Szymona Bombały z klasa II oraz Miłosza Piwnika i Szymona Solicha z klasy III.

W ubiegłym roku grupa projektowa pod kierunkiem pani Sylwii Linek wzięła udział w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Operon. W rywalizacji wzięło udział 388 uczniów z klas I-III, którzy złożyli razem 88 prac konkursowych w postaci własnoręcznie napisanych bajek. Spośród wszystkich prac komisja wyłoniła 30 zwycięskich bajek i właśnie te zwycięskie teksty znalazły się w Dziecięcej Księdze Bajek Bratka wydanej w Gdyni w grudniu 2019 roku. Gorąco gratulujemy młodym autorom i życzymy dalszych sukcesów w codziennej pracy!

Sylwia Linek