Hej Przygodo! Mamy laureatów w ogólnopolskim konkursie

28 listopada w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Hej Przygodo!" Laureatów wybrano spośród 471 uczestników z całej Polski.

Naszą szkołę reprezentowało 25 prac w formie ilustracji albo kukiełki albo pacynki.

Oto nagrodzeni:

Anna Stefunyn z klasy IIa z mamą Izabelą w kategorii praca rodzinna zdobyły I miejsce za przygotowaną kukiełkę Pana Kleksa

Natan Syrnik z klasy IIb zdobył wyróżnienie za kukiełkę Pinokia w kategorii wiekowej 7-10 lat.

Jakub Komor (IIa) został wyróżniony za swoją ilustrację Strasznego Dworu z serii Scooby Doo.

Franciszek Jankowski (Ib) przygotował na konkurs kukiełkę Fox'a, udało mu się osiągnąć wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej.

Blanka Mrohs z klasy Vc uzyskała wyróżnienie z ilustracją Starego niedźwiedzia w kategorii wiekowej 11-14 lat.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i kreatywności i życzymy sukcesów!

M. Kobryń