Raz, dwa, trzy, głosuj TY!

Ogólnopolski konkurs, w którym nasza szkoła może wygrać profesjonalny sprzęt do gry w tenisa wystartował! Od 14 do 30 listopada każdy z Was może oddać codziennie jeden głos na naszą placówkę. Zachęcamy do obejrzenia filmu i głosowania!

Instrukcja jak oddać głos:

1. Kliknij w poniższy link

1. Po pojawieniu się naszej pracy „Raz, dwa, trzy, ćwicz i TY, wpisz swój e-mail w ramce po prawej, potwierdź, że nie jesteś robotem i oddaj głos (różowe okienko) - na twoją skrzynkę zostanie wysłana wiadomość z prośbą o potwierdzenie oddania głosu.

2. Pamietaj aby zalogować się na podany adres e-mail i potwierdzić oddanie głosu. Wiadomości szukaj w skrzynce odbiorczej bądź spamie pod hasłem „kontakt dodanie głosu”. Bez kliknięcia „zaakceptuj oddanie głosu”, twój głos będzie nieważny.

3. Głosujemy codziennie do 30 listopada.

4. Dziękujemy!!! Głosujemy!!!

S. Linek