turniej piłkarzyków stołowych

W piątek 8 listopada 2019 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Nędzy odbył się turniej piłkarzyków stołowych. W zawodach uczestniczyli uczniowie dzieci naszej szkoły oraz ich rodzice. Do rywalizacji zgłosiło się 41 drużyn.

Najlepsza okazała się drużyna w składzie: Dawid Bombelek, Dawid Habram, drugie miejsce zdobyli: Jakub Szymik, Adrian Cichecki, trzecie miejscu zajęli: Krzysztof Hawełek, Łukasz Hawełek, a na czwartym miejscu uplasowali się Dominik Śmieszek, Szymon Śmieszek. Nagrody dla uczestników turnieju ufundowała Rada Rodziców. Pomocy przy organizacji zawodów udzielili nam: dyrektor Ireneusz Fiet, Pani dyrektor Joanna Kazubska, Przewodniczący Rady Gminy Nędza Pan Gerard Przybyła, Pani Agnieszka Stępkowska, Pani Ilona Sadowska oraz pracownicy gminy. Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy.

A. Cichecki