Rok szkolny 2010/2011

Lista uczniów Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy,

którzy w roku szkolnym 2010/2011

zdobyli nagrody za szczególne osiągnięcia np. w konkursach

 

I półrocze


Galli Elżbieta             – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną


Galli Michał               – wyróżnienie w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną


Galli Marcin              – wyróżnienie w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną


MaterzokKrzysztof   – wyróżnienie w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną


Rymarska Daria       – I m. w X regionalnym Konkursie Młodych Choreografów

                                     Grand Prix w szkolnym X KMCh

                                     – I m. w szkolnym konkursie na kartkę Świąteczną


Paris Patrycja          – wyróżnienie w szkolnym X KMCh


Tylka Amelia           – II m. w kat. kl. I w XIII Międzyświetlicowym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na kartkę bożonarodzeniową


Kałus Emilia             – wyróżnienie w międzygminnym Konkursie Recytatorskim "Jesienne Bajanie Mistrza Brzechwy"


Groborz Ismena      – wyróżnienie w szkolnym Konkursie Młodych Choreografów


Gołąbek Dominika    – wyróżnienie w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną


Ślusarczyk Karolina – III m. w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną


Jacek Karolina          – wyróżnienie w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną

Achtelik Wiktoria

Pielczyk Natalia

Białek Julia                           wyróżnienie I stopnia dla zespołu wokalnego w IV Miejskim i Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Widera Danika                               

Bartuzelska Karolina

Wiesner Martyna

Paris Patrycja

 

IV – VI SP

 

Galas Hanna              – I m.

Piechula Katarzyna – II m.          w kat. kl. V w XIII Międzyświetlicowym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na kartkę bożonarodzeniową
Pala Katarzyna         – III m.          

             

Krumpietz Dominika           

Popow Paulina                           wyróżnienie w kat. kl. V w XIII Międzyświetlicowym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na kartkę bożonarodzeniową

Łabińska Katarzyna                                       

 

Czerwińska Julia

Galas Hanna

Krycińska Anna                       I m. dla zespołu fletowego klas IV-VI w X powiatowym konkursie o tytuł Mistrza Fletu

Pala Katarzyna                                           

Piechula Katarzyna

Pielczyk Monika

 

Galas Hanna                         Grand Prix w IV Miejskim i Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Pala Katarzyna                     

 

PielczykMonika                    zakwalifikowanie do drugiego etapu w międzyszkolnym konkursie „Der, die, das Kenner”

Kałus Klaudia                       

 

Kunicki Przemysław  – GRAND PRIX w miedzygminnym konkursie recytatorskim


Łukianowski Kamil     – GRAND PRIX w regionalnym KMCh


Mozgawa Julian          – kwalifikacja do II etapu ogólnopolskiego konkursu z j. niemieckiego „Der, die, das –Kenner”
 

Musioł Natalia           – III m. w kat. kl. VI w XIII Międzyświetlicowym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na kartkę bożonarodzeniową

II m. dla SP w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości

I m. dla SP w gminnym  konkursie Mini piłka nożna

I m. dla SP w gminnym konkursie tenisa stołowego

 

 

I – III Gimn

 

Czogalik Hanna

Krautwurst Ewa              projekt Aktywny w szkole – Aktywny w życiu: film pt. „Festiwal nauki”

Łyczek Dorota                

 

Czogalik Hanna

Krautwurst Ewa              ogólnopolski konkurs „Matma mnie kręci” – film pt. „Zakręceni”

Łyczek Dorota

 

Kochmańska Agata              wyróżnienie w powiatowym konkursie organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej

Preiniger Agnieszka                         

 

Burdzy Judyta           – przejście do II etapu w Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego


Czogalik Hanna         – zakwalifikowanie się do II etapu w konkursie przedmiotowym z j. polskiego


Dardzińska Nicol       – I m. w powiatowym konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych


Kałus Manuela          – kwalifikacja do II etapu olimpiady z j. niemieckiego


Marcol Barbara        – kwalifikacja do II etapu w konkursie historycznym


Muzykant Weronika – III m. w powiatowym konkursie organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej
                                  

Waldyra Tomasz    – etap rejonowy – konkurs przedmiotowy z historii

                                   – VII m. w regionalnym konkursie „Młody chemik”

                                   – kwalifikacja do II etapu rejonowego ze szkolnego Konkursu przedmiotowego z chemii
                                   – finalista Wojewódzkiego Konkursu z Geografii

I m. dla Gimnazjum w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości

I m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie Piłki Nożnej

III m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie Piłki Nożnej halowej

I m. dla Gimnazjum w Przełajach Gminnych

 

II półrocze

I – III SP

 

Achtelik Wiktoria      – I m. w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim klas I-III

                                      – I m. w rejonowym konkursie recytatorskim „Festiwal Słowa” oraz kwalifikacja do XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Słowa

                                      – wyróżnienie specjalne w IV Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej – konkurs piosenki

                                      – I m. w międzyszkolnym Konkursie Gwary Śląskiej „Idzie puknyć od śmiychu”

                                      – wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna wieś”

                                      – wyróżnienie w powiatowym konkursie gwary śląskiej „Łosprawiomy po naszymu”

                                      – I m. w szkolnym konkursie recytatorskim „Humor w poezji dziecięcej”

                                      – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”

                                      II m. w szkolnym konkursie „Mistrz ortografii”

                                      – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”

 

Antończyk Piotr         – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”

                                       II m. w szkolnej Akcji Chomikuj Baterie

                                       – wyróżnienie w szkolnym konkursie „Mein Comicstrip”


Bartuzelska Karolina – wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna wieś”

                                    – III m. w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”


Beer Oliwia                – wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna wieś”


Beer Patryk               – I m. w szkolnej Akcji Chomikuj Baterie

 

Białek Julia                – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

                                     – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”

                                     I m. w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”


Bulak Przemysław     – wyróżnienie w szkolnej Akcji Chomikuj Baterie


Burdzy Łukasz           – II m. w kat. kl. I-III w powiatowym konkursie na kartkę świąteczną


Czogalla Wiktoria     – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”

                                     

Czogała Tatiana        – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”

                                      – wyróżnienie w szkolnym konkursie „Mein Comicstrip”


Fredrich Natalia        – II m. w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej

                                     – wyróżnienie w szkolnym konkursie języka niemieckiego


Galli Elżbieta             – wyróżnienie w powiatowym konkursie kroszonkarskim

                                   – I m. powiatowego konkursu języka angielskiego dla klas III SP

                                   – laureatka VI powiatowego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Jajko Wielkanocne


Gmitruk Dawid          – wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim


Galli Michał               – wyróżnienie w gminnym konkursie „Ich spreche Deutsch”


Gądzikiewicz Edyta   – II m. w międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej

                                   – I m. w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej

                                   – I m. w szkolnym konkursie ortograficznym


Haberkiewicz Szymon – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”

                                     

Halama Natalia         – wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna wieś”


Kałus Emilia              – II m. w szkolnym Konkursie Recytatorskim "Humor w poezji dziecięcej"

                                III m. w VIII Szkolnym Konkursie "Mistrz Ortografii"

                                –  wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem "Chrońmy naszą Planetę Ziemię"


Koletzko Karolina     – I m. w gminnym konkursie „Ich spreche Deutsch”

                                   – III m. w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym


Krumpietz Wiktoria  – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym


Kuszka Wiktoria       – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym


Marcol Julia              – III m. w szkolnym konkursie ekologicznym


Miebes Agata          – III m. w wojewódzkim konkursie plastycznym „Śląski Motyl”

                                   III m. w konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”


Muszala Kacper        – wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczna wieś”

                                   – I m. w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię

                                   wyróżnienie w szkolnej Akcji Chomikuj Baterie

Neuhof Michał          – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”

                                    

Paszenda Patrycja     – IX m. w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy „Olimpusek”

                                   – wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim

                                   – II m. w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej

                                   – III m. w szkolnym konkursie ortograficznym

                                   – II m. w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym


Paris Patrycja            – wyróżnienie w szkolnym X KMCh

                                   I m. w międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej

                                   – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym


Pielczyk Marek      – wyróżnienie w VI powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna

                                  – wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim „Humor w poezji dziecięcej”

                                 – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”


Pielczyk Natalia        – III m. w szkolnym konkursie „Mistrz ortografii”


Popow Bartosz           – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”


Rymarska Daria     – Grand Prix w regionalnym KMCh

                                   – I m. w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym

                                   – I m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną


Ślusarczyk Karolina – III m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną


Tulec Patrick           – I miejsce w wewnątrzszkolnym konkursie „Mein Comicstrip”

                                   – III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym na Ozdobę Wielkanocną

                                  – I m. w szkolnej Akcji Chomikuj Baterie


Tylka Amelia             – X m. w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy „Olimpusek”

                                    – III m. w szkolnym Konkursie Recytatorskim

                                    I m. w szkolnym konkursie „Mistrz ortografii”

                                    – II m. w szkolnym konkursie Ekologicznym

                                    wyróżnienie w konkursie plastycznym „Chrońmy naszą Planetę Ziemię”

                                   – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”


Twardowska Wiktoria – I m. w szkolnym konkursie „Mistrz ortografii”

                                         – I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej


Widera Danika          – II m. w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy mnie, proszę”


Wiesner Martyna   – III m. w międzyszkolnym konkursie gwary śląskiej

                                   – Grand Prix w międzyszkolnym konkursie piosenki angielskiej

                                   – I m. w szkolnym konkursie recytatorskim

                                  – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastyczno-ekologicznym           


Wojaczek Michalina – wyróżnienie w szkolnym konkursie „Mein Comicstrip”


Wojaczek Nicola       – wyróżnienie w szkolnym konkursie „Mein Comicstrip”


Zoń Krzysztof – wyróżnienie w gminnym konkursie „Ich spreche Deutsch”

                           – II m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

                           – wyróżnienie w VI powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna

                                  

Kałus Andrzej                                   II miejsce w powiatowym turnieju Eko-Asy

Twardowska Wiktoria

 

Gmitruk Dawid         

Fredrich Natalia          wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie gwary śląskiej
Knura Karolina                                

 

Kawecka Justyna     

Marcol Piotr                       finaliści gminnego konkursu plastycznego „Bezpieczna Wieś”
Tylka Amelia           

 

Jacek Karolina

Lepiorz Dawid                       wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym „Nie pal przy

Stroka Sabina                                                           mnie, proszę”

Achtelik Wiktoria

Białek Julia                           wyróżnienie I stopnia dla zespołu wokalnego w IV Miejskim

Widera Danika                                 i Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Bartuzelska Karolina

Pielczyk Natalia

 

Zespół GAMA           – I m. w IV Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej – konkurs piosenki

 

 

IV – VI SP

 

Badura Agnieszka     – III m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną


Czogalik Paweł          – finalista IV Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej – kategoria recytacja


Galas Hanna              – VI m. w międzynarodowym konkursie matematycznym PIKOMAT 2011


Krycińska Anna         – III m. w międzynarodowym konkursie matematycznym PIKOMAT 2011


Marszołek Natalia    – I miejsce w III Regionalnym Konkursie Maths is cool in English

                                    – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ekologicznym EKOPLANETA

                                    – I m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną


Mozgawa Julian       – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z j. niemieckiego „Der, die, das –Kenner”
                                    – V m. w olimpiadzie z j. niemieckiego organizowaną przez DFK


Łabińska Katarzyna – II m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną


Piechula Katarzyna   – VI m. w międzynarodowym konkursie matematycznym PIKOMAT 2011


Pielczyk Monika        – wyróżnienie na etapie regionalnym w międzynarodowym konkursie kartograficznym – żyjemy w zglobalizowanym świecie

                                    – finalistka wojewódzkiej Olimpiady z j. niemieckiego organizowanej przez DFK


Szopa Tymoteusz       – finalista w III Regionalnym Konkursie Maths is cool in English


Wróbel Filip               – III m. w międzynarodowym konkursie matematycznym PIKOMAT 2011

 

Belkius Grzegorz

Preiniger Bartosz                              V m. w Powiatowym konkursie matematyczny o Puchar Prezydenta Miasta         
Raciborski Filip                                                       

 

Czerwińska Julia

Galas Hanna

Krycińska Anna                       I m. dla zespołu fletowego w jubileuszowym X powiatowym konkursie o tytuł „Mistrza Fletu”

Pala Katarzyna                                             

Piechula Katarzyna

Pielczyk Monika

 

Galas Hanna                         Grand Prix w IV Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Pala Katarzyna                      

 

Galas Hanna                         I m. w IV Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej – konkurs piosenki

Pala Katarzyna                     

 

Galas Hanna                         wyróżnienie w ogólnopolskim X Jubileuszowym Raciborskim Festiwalu Ekologicznej Piosenki i Wiersza

Pala Katarzyna                      

 

Pielczyk Monika                   zakwalifikowanie do finału w wojewódzkim konkursie „Der, die, das Kenner”

Kałus Klaudia                       

 

PielczykMonika                     

Haberkiewicz Natalia           III m. w międzyszkolnym Konkursie Gwary Śląskiej

Sowa Nicol

                                              

Krycińska Anna                    finaliści II gminnego konkursu Szachowego o PucharWójta Gminy Nędza

Preiniger Bartosz                          

Wróbel Filip                                       

 

Giemza Maciej                      III miejsce na etapie regionalnym w ogólnopolskim konkursie ekologicznym poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

Wróbel Filip                           

 

Marszołek Natalia                II miejsce w powiatowym konkursie ekologiczno-matematycznym EKOMAT

Preiniger Bartosz                  

 

Augustyn Szymon

Gaszka Szymon                     laureaci VI powiatowego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Jajko Wielkanocne

Herzig Wiktoria                                           

Jezusek Radosław

Marszałek Natalia

                                               

III m. dla SP w powiatowym konkursie drużyn w tenisie stołowym  

II m. dla klasy IV w powiatowym konkursie Mini Piłka Nożna  

III m. dla klasy VI w powiatowym konkursie Mini Piłka Nożna  

III m. dla SP w powiatowym konkursie Piłki Ręcznej

 

 

I – III Gimn

Bajer Natalia              – I m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną


Cebula Laura             – I m. w międzygminnym konkursie „Umhüllt von Liebe”


Czogalik Hanna         – wyróżnienie indywidualne w Regionalnym Festiwalu Widowisk Wielkanocnych


Dardzińska Nicol       – IV m. w powiatowym konkursie języka angielskiego


Kałus Manuela          – kwalifikacja do II etapu w powiatowej Olimpiadzie z j. niemieckiego dla uczniów gimnazjów          


Muzykant Weronika – III miejsce w powiatowym konkursie fotograficznym „Chciałbym to miejsce ocalić od zapomnienia”

                                      – I m. w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości


Niesporek Agnieszka – laureatka szkolnego konkursu o powstaniach śląskich               


Waldyra Tomasz        – II m. w „MATFIZCHEMEK” – powiatowym interdyscyplinarnym konkursie matematyczno-fizyczno-chemicznym

 

Urbanek Marta

Procek Kasia                             finalistki ogólnopolskiego konkursu Accross Poland Project

Preiniger Agnieszka                

Niesporek Agnieszka                

 

Szczuka Karina                          udział w powiatowym konkursie: Język angielsk multimedialnie

Szczuka Beata                            

 

Preiniger Agnieszka                   wyróżnienie w powiatowym konkursie fotograficznym "Chciałbym to miejsce ocalić od zapomnienia"

Kochmańska Agata                    

                                                   

Tomański Krzysztof             finaliści II gminnego konkursu Szachowego o Puchar Wójta Gminy Nędza

Waldyra Tomasz                          

Walkowicz Marek                                       

 

Kochmańska Agata              GRAND PRIX w konkursie fotograficznym Wiosna   

Muzykant Weronika

 

Jezusek Oliwia                      laureatki VI powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Jajko Wielkanocne

Niedośpiał Justyna              

 

Gzuk Michaela          – I m.

Barczyk Bartosz        – II m.            w konkursie fotograficznym Wiosna
Augustyn Justyna      – III m.           

Łukowska Magdalena – III m.

 

Miebes Szymon         – I m.

Paskuda Szymon        – I m.

Bluszcz Adam            – II m.            w konkursie plastycznym Dom Ekologiczny
Dardzińska Nicol       – II m.

Cebula Laura – III m.

 

Błaszczok Justyna     – I m.

Krautwurst Ewa         – II m.            
Niedośpiał  Justyna   – III m.            w konkursie plastycznym EKOZNAKI

Drożdż Oktawia         – III m.

Zimoń Klaudia           – III m.

 

Burdzy Judyta           – I m.               w konkursie literackim Wiersz o przyrodzie

Urbanek Marta         – II m.

 

Stuka Vanessa           – I m.

Czogalik Hanna         – II m.            w konkursie fotograficznym DZIKIE WYSYPISKA
Łyczek Dorota           – II m.          

Kuśnik Klaudia         – III m.

 

 

Szczuka Karina          – I m.

Gorczyńska Sonia     – II m.            w konkursie plastycznym Zagrożenia środowiska
Lindner Katarzyna    – III m.          

Kupczyk Julia            – III m.          

 

Gruszka Aleksandra – I m.

Pastuszek Patrycja    – II m.            w konkursie prezentacja multimedialna Zagrożenia i ochrona środowiska
Ryszka Patryk           – III m.                                   

 

Waldyra Tomasz        – I m.

Burdzy Judyta           – II m.                         w konkursie wiedzy o Parkach Narodowych Polski i o Ekologii   
Nowakowska Magdalena – III m.                                        

 

Koło kabaretowe – laureatem Regionalnego Festiwalu Widowisk Wielkanocnych

I m. dla Gimnazjum w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości

I m. dla Gimnazjum w rejonowym konkursie Piłki Nożnej

III m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie Piłki Nożnej

II m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie drużyn w tenisie stołowym  

II m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie Piłki Nożnej halowej

I m. dla Gimnazjum w Przełajach Gminnych

III m. dla Gimnazjum w powiatowym konkursie Piłki Ręcznej