Rok szkolny 2013/2014

Sukcesy uczniów I półrocze 2013/2014

Klasy I – III

 

 

Julia Wojtek

 

I miejsce w Międzygminnym VI Konkursie Recytatorskim „Jesienne Bajanie Mistrza Brzechwy”

 

 

Robert Radaj

 

I miejsce w I Międzygminnym Konkursie Plastycznym „Jesień pędzlem malowana”

 

Paulina Hiltawska

 

II miejsce w I Międzygminnym Konkursie Plastycznym „Jesień pędzlem malowana”

 

Amelia Kleryk

Julia Wojtek

Martyna Żurek

 

 

III miejsce w I Międzygminnym Konkursie Plastycznym „Jesień pędzlem malowana”

 

Natalia Piela

Denis Szymik

Julia Gądzikiewicz

Kamil Tarczoń

Katarzyna Wolny

Dominika Grycman

Emilia Mróz

Klaudia Cieślik

 

 

 

 

Wyróżnienie w I Międzygminnym Konkursie Plastycznym „Jesień pędzlem malowana”

 

 

Klasa IIIa

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Minutowa Piosenka Klasowa”

 

Klasa IIIa

Klasa morowa, bo zdrowa”

 

III miejsce w Ogólnopolskim Projekcie dla klas I – III „Zdrowo jem, więcej wiem” – etap „Jesień”

 

Julia Gądzikiewicz Magdalena Kunicka

Julia Wojtek

 

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Minutowa Piosenka Klasowa” za umiejętność kreatywnej współpracy

 

Dominika Grycman

Marta Grycman

Emilia Mróz

Klara Koletzko

Oliwia Tomala

 

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Jesień z Enteromaxem”

 

Klasy IV – VI

 

Karolina Koletzko

I miejsce w konkursie recytatorskim poezji J. von Eichendorffa

 

 

Emilia Kałus

 

Laureatka (13. miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiadzie przedmiotowej z matematyki Olimpus

 

 

Szymon Plewa

Laureat (8. miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej Olimpus

 

Łukasz Burdzy

Laureat (11. miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej Olimpus

 

Patrycja Paszenda

Wiktor Szopa

Laureat (13. miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej – Olimpus

Gimnazjum

 

Hanna Galas

 

I miejsce w konkursie regionalnym „Śląsk – moja mała ojczyzna”

 

 

Anna Krycińska

 

Kwalifikacja do rejonowego etapu Konkursu Przedmiotowego z Geografii

 

 

Julia Czerwińska

 

Kwalifikacja do rejonowego etapu Konkursu Przedmiotowego Języka Angielskiego

 

Agata Procek

Kwalifikacja do drugiego etapu Ogólnopolskiej Internetowej Olimpiady Języka Angielskiego OJAG

Drużynowo

 

 

  • I miejsce grupy teatralnej w XVI Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych

  • I miejsce w powiatowym turnieju piłki nożnej

  • I miejsce Trampkarzy Młodszych w grupie i awans do mistrzowskiej grupy Podokręgu Racibórz

 

 


Sukcesy uczniów II półrocze 2013/2014

 

Klasy I – III

 

 

Łukasz Pielczyk

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Ekologicznym EDI

 

Dominika Machecka

V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Ekologicznym EDI

 

Jakub Czarnuszka

IX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Ekologicznym EDI

 

Annika Klima

Amelia Klieryk

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ania z Zielonego Wzgórza i jej kanadyjscy przyjaciele”

 

Paulina Hiltawska

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zielona Energia”

 

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Ekologicznym EDI

 

Marta Kalemba

IX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Ekologicznym EDI

 

Nadia Wiesner

I miejsce w kat. klas I – III w Konkursie Piosenki Niemieckiej

 

Wiktoria Wałach

I miejsce w VII Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej (kat. recytacja)

 

Julia Gądzikiewicz

III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III SP

 

 

 

Julia Wojtek

III miejsce w Powiatowym konkursie Starosty Raciborskiego na Ozdobę Wielkanocną

 

III miejsce w VII Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej (kat. recytacja)

 

Robert Radaj

Wyróżnienie w Powiatowym konkursie Starosty Raciborskiego na Ozdobę Wielkanocną

 

Dawid Groborz

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Ekologicznym EDI

 

Drużynowo

Klasa IIIa

 

 

III miejsce Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie „Zdrowo jem, więcej wiem”- „Klasa morowa, bo zdrowa”

Klasa IIIa

III miejsce w wiosennej sesji w Ogólnopolskim Konkursie „Zdrowo jem, więcej wiem”

 

Klasa IIIa

Zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie programu edukacyjnego „Planeta Energii”

 

Mateusz Król

Angelika Mruzek

Martyna Piątek

Daniel Szotek

Mateusz Wieder

 

 

 

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Ortograffiti w mojej szkole”

Julia Gądzikiewicz

Magdalena Kunicka

Julia Wojtek

Nadia Wiesner

 

 

I miejsce dla zespołu wokalnego „Kwartecik” w VII Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej (kat. piosenka)

Marta Kalemba

Julia Gądzikiewicz

II miejsce w Międzygminnym Konkursie „Ekologicznie i zdrowo spędzaj czas na sportowo”

 

Klasy IV – VI

Martyna Wiesner

I miejsce w kat. klas IV – VI w Konkursie Piosenki Niemieckiej

 

Elżbieta Galli

Julia Marcol

Karolina Koletzko

 

 

Finalistki VIII Deutscholympiade

Elżbieta Galli

Laureatka VI Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego „English for You”

 

Rokasana Paź

Wyróżnienie w Powiatowym konkursie Starosty Raciborskiego na Ozdobę Wielkanocną

 

Emilia Kałus

XIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Olimpus z matematyki

 

Rafael Tulec

Wyróżnienie Wojewódzkim Konkursie „Deutschkenner”

 

Andrzej Kałus

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Ekoplaneta”

 

Łukasz Burdzy

Szymon Plewa

V miejsce w regionalnym konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe”

Danika Widera

Laureatka VI Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego „English for You”

 

Drużynowo

  • I miejsce w diecezji w zbiórce skarbonek wielkopostnych

  • III miejsce w piłce ręcznej dziewczyn szkoły podstawowej

 

Gimnazjum

 

Hanna Galas

Katarzyna Pala

 

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Hiszpańskiej

Anna Krycińska

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

 

Nicolas Wardenga

Wyróżnienie w VIII Konkursie Interdyscyplinarnym „Matfizchemek”

 

Julian Mozgawa

Andrzej Mika

Monika Pielczyk

 

 

Finaliści VIII Deutscholympiade

Julia Czerwińska

Piotr Sozański

Grzegorz Belkius

 

Finaliści Międzyszkolnej Ligi Języka Angielskiego

Paweł Materzok

I miejsce w Powiatowym konkursie Starosty Raciborskiego na Ozdobę Wielkanocną

 

Katarzyna Białdyga

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ania z Zielonego Wzgórza i jej kanadyjscy przyjaciele” (pacynka)

IV miejsce w Konkursie Literackim Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Raciborzu

 

Natalia Marszołek

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ania z Zielonego Wzgórza i jej kanadyjscy przyjaciele” (ilustracja)

 

Natalia Traliszewska

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ania z Zielonego Wzgórza i jej kanadyjscy przyjaciele” (ilustracja)

 

Ewelina Janik

Finalistka VIII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie „Demokracja, samorząd, prawo – Współczesny Parlamentaryzm”

 

Drużynowo

 

  • Wyróżnienie dla koła teatralno-kaberetowego w Międzyszkolnym Przeglądzie Widowisk Papieskich i Wielkanocnych

  • Kwalifikacja do Finału Ogólnopolskiego Festiwali Szkoła z Klasą 2.0

  • I m. w powiecie w halowej piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych

  • I m. trampkarzy młodszych w lidze Podokręgu Racibórz

  • II m. w rejonie piłki nożnej chłopców

  • II m. w powiecie Coca-cola Cup 2014 w piłce nożnej grupy Orlików