Rok szkolny 2011/2012

Lista uczniów Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy,

którzy w roku szkolnym 2011/2012

zdobyli nagrody za szczególne osiągnięcia np. w konkursach

 

I półrocze

 

I – III SP

 

Cieślik Daniel - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Czogała Tatiana – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Drajok Laura – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Gawlik Szymon  – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Galli Michał  - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Groborz Dawid – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Kałus Monika – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Miebes Agata  - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Mruzek Angelika – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Pendzich Sandra - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Popow Bartosz   - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Porombka Patrycja - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Radaj Robert – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Siudy Natalia - wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Tylka Amelia   - III m. w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Wiesner Nadia – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

Wojtek Julia – wyróżnienie w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną

 

IV miejsce dla drużyny z klas II w powiatowym Turnieju Gier i Zabaw

 

 

 

IV – VI SP

 

Achtelik Wiktoria – laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Augustyn Szymon - I m. w IV szkolnym konkursie recytatorskim dla uczniów klas IV-VI

Bartuzelska Karolin – laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Białek Julia – wyróżnienie w diecezjalnym XI Międzyszkolnym konkursie na ozdobę świąteczną z masy solnej

laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Drożdż Julia – III miejsce w diecezjalnym XI Międzyszkolnym konkursie na ozdobę świąteczną z masy solnej

Galas Hanna – I m. w szkolnym konkursie Sudoku

Groborz Ismena – wyróżnienie w diecezjalnym XI Międzyszkolnym konkursie na ozdobę świąteczną z masy solnej

- Grand Prix w XI szkolnym konkursie Młodych Choreografów

Grycman Natalia – laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Kunicki Przemysław – Grand Prix w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji dla Dzieci w Dziergowicach

- I m. w IV szkolnym konkursie recytatorskim dla uczniów klas IV-VI

Pala Katarzyna – 13m. w ogólnopolskiej Olimpiadzie przedmiotowej z przyrody Olimpus

Pielczyk Marek – laureat konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Pielczyk Natalia – laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Sowa Patrycja – III m. w szkolnym konkursie Sudoku

Śmieszek Szymon – II m. w szkolnym konkursie Sudoku

Wardenga Nocolas – XI miejsce w ogólnopolskim konkursie Olimpu

Widera Danika – laureatka konkursu plastycznego pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Wróbel Filip    – udział w II etapie (powiatowym) konkursu przedmiotowego z języka polskiego z elementami historii

Zoń Krzysztof - III m. w konkursie plastycznym pt.: "Śnieżny, nocny pejzaż"

 

Galas Hanna

Pala Katarzyna                       I m. dla zespołu fletowego w XI powiatowym

Piechula Katarzyna                           konkursie o tytuł „Mistrza Fletu”

Wróbel Filip

 

 

II m. dla reprezentacji dziewcząt SP w powiatowym konkursie w halowej piłki nożnej dziewczyn SP

II m. dla SP w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości

 

 

I – III Gimn

Cebula Laura  – III m. w wojewódzkim konkursie „Spiel mit Deutsch”

- zakwalifikowanie się do II etapu w Olimpiadzie z j. niemieckiego

Czogalik Hanna  – udział w powiatowym konkursie przedmiotowym z j. polskiego

Dardzińska Nicol   – zakwalifikowanie się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego

- udział w szkolnej olimpiadzie z języka angielskiego

– III m. w wojewódzkim konkursie „Spiel mit Deutsch”

Harbacz Patryk - I m. w kategorii gimnazjum chłopcy w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości

Kupczyk Julia – udział w regionalnej międzyszkolnej Lidze j. angielskiego

- udział w regionalnym konkursie nt. Powstań Śląskich

Lindner Katarzyna – zakwalifikowanie się do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego

Mika Adam - zakwalifikowanie się do II etapu w Olimpiadzie z j. niemieckiego

Mozgawa Julian – III miejsce w rejonowym konkursie Spiel mit Deuch

- kwalifikacja do etapu powiatowego w Olimpiadzie z języka niemieckiego dla gimnazjum

Napora Szymon - II m. w kategorii gimnazjum chłopcy w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości

Nowak Tomasz - udział w regionalnym konkursie nt. Powstań Śląskich

- udział w I etapie konkursu przedmiotowego z historii

Pala Aleksandra - udział w szkolnej olimpiadzie z języka angielskiego

Pannek Linda – udział w szkolnych eliminacjach w wojewódzkim konkursie j. polskiego

Pielczyk Monika – III miejsce w rejonowym konkursie Spiel mit Deuch

- kwalifikacja do etapu powiatowego w Olimpiadzie z języka niemieckiego dla gimnazjum

Stuka Vanessa - udział w regionalnym konkursie nt. Powstań Śląskich

- udział w I etapie konkursu przedmiotowego z historii

Tomaszkiewicz Natalia – udział w szkolnym konkursie przedmiotowym z WOSu

- udział w szkolnej olimpiadzie z języka angielskiego

Walkowicz Marek - udział w regionalnym konkursie nt. Powstań Śląskich

- udział w I etapie konkursu przedmiotowego z historii

Zaczyk Łukasz – kwalifikacja do etapu powiatowego w Olimpiadzie z języka niemieckiego dla gimnazjum

 

I m. dla Gimnazjum w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości

II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców - w powiatowym konkursie Coca Cola Cup 2012

II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie halowej Piłki Nożnej

 

 II półrocze


 

I – III SP

 

Czogała Marzena

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska

Czogała Tatiana

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna

Durczok Klaudia

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii pisanka

Galli Marcin

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną

Gądzikiewicz Edyta

- I miejsce w X Międzygminnym Konkursie Ekologicznym „Z ekologią na Ty”

Groborz Ismena

- wyróżnienie w XI Diecezjalnym Konkursie na Ozdobę z Masy Solnej

Halama Natalia

- I miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna

Kałus Emilia

- II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim

- X miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpusek

Kałus Monika

- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy

Kawecka Justyna

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną

- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy

Kunicka Magdalena

- III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

- I miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska

- wyróżnienie w rejonowym „Festiwalu słowa”

Marcol Piotr

- I miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy

Miechówka Dorota

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną

 

Mruzek Rafał

- III miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska

Paź Roksana

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne

Piotrkowski Arkadiusz

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną

 

Plewa Szymon

- I miejsce w X Międzygminnym Konkursie Ekologicznym „Z ekologią na Ty”

Popow Bartosz

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną

- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy

Porombka Patrycja

- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ozdób Wielkanocnych pod patronatem Wójta Gminy w kategorii ozdoba autorska

Radaj Robert

- III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach

- II miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Baśniowy Świat Andersena”

- I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Świat Bajek Janusza Korczaka”

Rucińska Natalia

- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii Kartka Wielkanocna

Tylka Amelia

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną

Wiesner Nadia

- I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

- wyróżnienie w Rejonowym „Festiwalu słowa”

Wojtek Julia

- II miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne

Gądzikiewicz Julia

Kunicka Magdalena

Wiesner Nadia

Wojtek Julia

 

 

            I miejsce w V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej
           w Konkursie Piosenki dla Zespołu wokalnego „Kwartecik”

IV miejsce dla drużyny z klas II w powiatowym Turnieju Gier i Zabaw

Klasa I A – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Planeta Energii”

 

 

 

IV – VI SP

 

Achtelik Wiktoria

- II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim

- I miejsce w V Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej w konkursie Recytatorskim

- laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Bartuzelska Karolina

- laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Białek Julia

- wyróżnienie w XI Diecezjalnym Konkursie na Ozdobę z Masy Solnej

- laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Drożdż Julia

- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne

- wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach

- III miejsce w XI Diecezjalnym Konkursie na Ozdobę z Masy Solnej

Galli Elżbieta

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne

Giemza Maciej

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ekologicznym EKOPLANETA

Grycman Natalia

- laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Jezusek Radosław

- wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne

- wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach

Kunicki Przemysław

- Grand Prix w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji dla Dzieci w Dziergowicach

Materzok Paweł

- III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach

Pala Katarzyna

- XIII miejsce w ogólnopolskiej Olimpiadzie przedmiotowej z przyrody Olimpus

Pielczyk Marek

- laureat konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Pielczyk Natalia

- laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Szopa Tymoteusz

- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne

- I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach

Świdergał Mateusz

- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne

Traliszewska Natalia

- wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach

Widera Danika

- laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Nędzy pt.: „Śnieżny, nocny krajobraz”

Wróbel Filip

 

Galas Hanna

Pala Katarzyna

Piechula Katarzyna

Wróbel Filip

- udział w II etapie konkursu przedmiotowego z języka polskiego z elementami historii o zasięgu wojewódzkim

                 
                 

          I m. dla zespołu fletowego w XI powiatowym konkursie o tytuł
         „Mistrza Fletu”

Giemza Maciej

Wróbel Filip

          

           II miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej

Giemza Maciej

 Wróbel Filip

           II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno-
           Przyrodniczym EKOMAT

Giemza Maciej

Wróbel Filip

           II miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej

 

II miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt

 

I m. dla SP – reprezentacji chłopców – w gminnym konkursie Piłki Nożnej

 

III m. dla SP – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie Piłki Nożnej

 

III m. dla SP – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie halowej Piłki Nożnej

 

III m. dla SP – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie piłki ręcznej

 

III m. dla SP – reprezentacji dziewcząt – w powiatowym konkursie piłki ręcznej

 

II m. dla SP – reprezentacji chłopców – w powiatowym drużynowym konkursie tenisa stołowego

 

II m. dla SP – reprezentacji dziewcząt – w powiatowym drużynowym konkursie tenisa stołowego

 

II m. dla SP – w turnieju Orlików organizowanym w Kuźni Raciborskiej w piłce nożnej z udziałem drużyn z Czech i Polski

 

 

 


I – III Gimn

 

Cebula Laura

- finalistka wojewódzkiej Olimpiady Językowej „Spiel mit Deutsch”

Czogalik Hanna

- laureatka gminnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez bibliotekę w Nędzy

- udział w powiatowym konkursie przedmiotowym z j. polskiego

Dardzińska Nicol

- udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Jezusek Oliwia

- II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach

Lindner Katarzyna

- udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Niedośpiał Justyna

- I miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Ozdobę Wielkanocną w kategorii jajko wielkanocne

- I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach

Stuka Vanessa

- udział w Konkursie Recytatorskim na etapie wojewódzkim

Tomaszkiewicz Natalia

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym

Twardowska Kinga

- wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Kroszonkarskim pod patronatem Muzeum w Raciborzu i Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach

Pielczyk Monika

Mozgawa Julian

Dardzińska Nicol

Cebula Laura

 

III miejsce w międzyszkolnym konkursie o zasięgu      powiatowym „Spiel mit Deutsch”

Pielczyk Monika

Mozgawa Julian 

Zaczyk Łukasz

   

uczestnicy drugiego etapu Olimpiady z Języka Niemieckiego

Pielczyk Monika

Mozgawa Julian 

Zaczyk Łukasz


 finaliści Olimpiady z Języka Niemieckiego organizowanej przez
                DFK – zasięg regionalny

 


I m. dla Gimnazjum w powiatowym Biegu z Okazji Dnia Niepodległości

 

II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców - w powiatowym konkursie Coca Cola Cup 2012

 

II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie halowej Piłki Nożnej

 

II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie tenisa stołowego

 

II m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie Piłki Nożnej

 

III m. dla Gimnazjum – reprezentacji chłopców – w powiatowym konkursie Piłki Ręcznej

 

II miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt

 

II m. dla Gimnazjum – reprezentacji dziewcząt – w powiatowym konkursie tenisa stołowego